Skip to content Skip to footer

o nás.

čo robíme

Sme váš externý markegtingový kolega

XD_bobby_1
prodir-pera

Pomáhame s výberom vhodných reklamných darčekov pre vašich klientov, zamestnancov či obchodných partnerov. V ponuke máme viac ako 40 000 katalógových produktov a množstvo individuálnych produktov na mieru.

UDRŽATEĽNOSŤOU
K LEPŠIEMU ŽIVOTU

Je pre nás dôležité dávať do popredia produkty vyrobené udržateľným spôsobom, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. V našej ponuke preto nájdete textil značky Stanley/Stella vyrobený s úctou k ľuďom a planéte, kvalitné a inovatívne švajčiarske perá PRODIR, či produkty z kolekcie IMPACT.

Pretože nám na našej planéte skutočne záleží 💚

Nepodceňujte silu reklamných predmetov. Postaráme sa o všetko, od malých reklamných predmetov, textilu až po veľkoformátové bannery a prezentačné systémy. 

Nemusíte rozumieť tlači. Na to sme tu my. Na kvalite nám záleží a preto spolupracujeme s najlepšími tlačiarňami na Slovensku.

Potrebujete sa zviditeľniť na sociálnych sieťach no nemáte na to dostatok času a priestoru? Vyriešime za vás komplexnú marketingovú stratégiu alebo content plán.

Na vašich zadaniach pracujú grafici, ktorí sa postarajú o to, aby každý vizuál spĺňal všetky vaše očakávania. Od samotného návrhu až po konečnú realizáciu.

Auto môže byť chodiaca reklama. Poradíme, navrhneme vyrobíme a nainštalujeme.

Nechajte si poradiť. Dlhé roky pôsobíme v polygrafickom sektore, ovládame tlačové techniky /a na základe našich skúseností/ a preto vám radi poradíme.

Andrej Lančarič

Key Account manager

David Green

Web Developer

Natalie Jones

Web Designer

Nick Carter

Project Manager

Michelle Lewis

Art Director

Tina Morris

Photographer
Go to Top