Skip to content Skip to footer

MORE THAN GIFTS

YOUR CHOICE

Nový krok s darčekmi na mieru. Spoločnosť povyšuje personalizáciu na vyššiu úroveň. Predmety z katalógu YOUR CHOICE Vám umožnia vytvoriť jedinečný produkt v niekoľkých jednoduchých krokoch. To všetko už aj v malom množstve s rýchlou dodaciou lehotou. Ponuka produktov je vyrobená tak, aby bolo zaistené ohľaduplné použitie materiálov a ich dlhšia životnosť.

Uvedomelá propagácia

V súlade s rastúcou potrebou podporovať spoločenskú a zodpovednú výrobu, recykláciu a opätovné využitie, neustále preskúmavame spôsob výberu produktov a materiálov v našom výrobnom a tlačovom procese. Vďaka našej snahe o udržateľný rozvoj a zodpovednú kolekciu môžeme navrhovať naše predmety s ohľadom na životné prostredie, čo pomáha znižovať množstvo odpadu. S užitočnými a funkčnými produktmi s nadčasovým dizajnom vytvárame trvanlivé, opakovane použiteľné darčeky, ktoré prispievajú k zodpovednej reklame.

Ako prispievame k vytváraniu uvedomelej reklamy, výber správnych materiálov je nevyhnutnou súčasťou našej stratégie. Tam, kde je to možné a pri zachovaní funkčnosti a kvality, nahrádzame použité materiály novšími a udržateľnejšími. To znamená používanie materiálov, ktoré sú recyklované alebo sa dajú naopak recyklovať. Materiály vyrobené z obnoviteľných zdrojov a etické. Stredobodom toho je podpora našich dodávateľov pri zavádzaní inovatívnych procesov na výrobu udržateľnejších materiálov.

1/1 Tesla Brand Book

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed dolore sed do magna quia.

1/2 Fashion Store

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia. Dicta sunt explicabo. Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam quis nostrud.

Katalóg MORE THAN GIFTS obsahuje vyvážený a pestrý sortiment produktov vhodných pre rôzne odvetvia. Okrem základných ale i netradičných reklamných predmetov v ponuke objavíte bavlnený textil. Produkty je možné potlačiť širokou škálu tlačových techník.

KatalógMORE THAN GIFTSROK2022PrezerajONLINEShare
Go to Top