Skip to content Skip to footer

reklamné predmety.

čo robíme

Sme váš externý markegtingový kolega

XD_bobby_1
prodir-pera

Pomáhame s výberom vhodných reklamných darčekov pre vašich klientov, zamestnancov či obchodných partnerov. V ponuke máme viac ako 40 000 katalógových produktov a množstvo individuálnych produktov na mieru.

UDRŽATEĽNOSŤOU
K LEPŠIEMU ŽIVOTU

Je pre nás dôležité dávať do popredia produkty vyrobené udržateľným spôsobom, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. V našej ponuke preto nájdete textil značky Stanley/Stella vyrobený s úctou k ľuďom a planéte, kvalitné a inovatívne švajčiarske perá PRODIR, či produkty z kolekcie IMPACT.

Pretože nám na našej planéte skutočne záleží 💚

Prezriem si sám katalógy reklamných darčekov

Potrebujem pomôcť s výberom

Light

Some description text for this item
huu

žčťžyutyreyreyerrtwy

katalógy darčekov.

Nepodceňujte silu reklamných predmetov. Postaráme sa o všetko, od malých reklamných predmetov, textilu až po veľkoformátové bannery a prezentačné systémy. 

Nemusíte rozumieť tlači. Na to sme tu my. Na kvalite nám záleží a preto spolupracujeme s najlepšími tlačiarňami na Slovensku.

Potrebujete sa zviditeľniť na sociálnych sieťach no nemáte na to dostatok času a priestoru? Vyriešime za vás komplexnú marketingovú stratégiu alebo content plán.

Na vašich zadaniach pracujú grafici, ktorí sa postarajú o to, aby každý vizuál spĺňal všetky vaše očakávania. Od samotného návrhu až po konečnú realizáciu.

Auto môže byť chodiaca reklama. Poradíme, navrhneme vyrobíme a nainštalujeme.

Nechajte si poradiť. Dlhé roky pôsobíme v polygrafickom sektore, ovládame tlačové techniky /a na základe našich skúseností/ a preto vám radi poradíme.

Andrej Lančarič

Key Account manager
Go to Top